Header ad
Header ad

کارگاه آموزش وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی از سوی مجله فانوس در شهر هرات برگزار شد

کارگاه آموزش وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی از سوی مجله فانوس در شهر هرات برگزار شد

کارگاه چهار روزه وبلاگ نویسی و رسانه‌های اجتماعی برای ۵۰ تن از دانشجویان دانشگاه‌ها در هرات از سوی گاهنامه فانوس برگزار شد.

این کارگاه در دو مرحله دو روزه برای دانشجویان با همکاری فنی دانشگاه خصوصی کهکشان شرق در هرات راه انداز شد.
فیصل کریمی آموزگار این کارگاه وبلاگ نویسی و استاد دانشگاه هرات گفت که این کارگاه آموزشی به منظور رشد ظرفیت‌های تکنولوژیک دانشجویان و دسترسی و استفاده آنها از اینترنت، وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی برگزار شد.

او ارتقای ظرفیت دانشجویان و نیاز به دسترسی به شبکه‌ های اجتماعی را از اولویت‌ های توانمند سازی جوانان و دانشجویان دانسته و برگزاری چنین برنامه‌ های آموزشی را باعث تقویت باورهای آزادی بیان و گسترش فرهنگ استفاده از شبکه‌ های اجتماعی و گزارشگری شهروندی دانست.
این برنامه با استقبال همه دانشجویان همراه بود و از مجله فانوس بخاطر فراهم آوری و برگزاری این برنامه سپاس گذاری شد.

منیر ثاقب دانشجوی ژورنالیزم و شرکت کننده کارگاه وبلاگ نویسی گاهنامه فانوس در هرات اظهار خوشحالی کرد و گفت که دراین کارگاه مهارت های تازه یی را فرا گرفته و از این به بعد می تواند وبلاگ نویسی را به طور حرفه یی ادامه دهد و با دیگران در سراسر جهان در ارتباط باشد.
داکتر مسعود جویا رییس دانشگاه خصوصی کهکشان شرق در مراسم اهدای تصدیق نامه‌های اشتراک کنندگان کارگاه با سپاسگذاری از گاهنامه فانوس تاکید کرد که یادگیری مهارت های تکنولوژی جدید از جمله وبلاگ نویسی و رسانه‌های اجتماعی برای دانشجویان از اهمیت زیادی برخوردار است.

او گفت که این مهارت ها زمینه دسترسی و انتشار تازه های علمی را برای دانشجویان فراهم می سازد و آنان می توانند از رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ ها به عنوان تریبونی برای انتشار دیدگاه ها و کارهای علمی خود استفاده کنند.

در پایان کارگاه برای ۵۰ تن از اشتراک کنندگان این کارگاه تصدیق نامه‎هایی از طرف گاهنامه فانوس اهدا شد.

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *